Pedrotti skriemulinės sistemos

PEDROTTI SKRIEMULIŲ SISTEMOS

Nuo devintojo dešimtmečio pradžios mums tapo aišku, kad grandinių sistemos ir tiesioginės jungtys su centriniu sraigtu su velenais ir kvadratiniais reduktoriais yra per kietos sistemos.

Grūdų džiovinimas yra sunkus darbas, kuriam reikia jėgos, kontrolės ir, svarbiausia, lankstumo. Kai drėgmės lygis yra aukštas, pasėlių svoris didėja, o mechaninių jungčių tarp variklio ir sraigto įtempimas gali tapti nepakeliamas dėl standžių jungčių, kurios laikui bėgant nuolat susidėvi.

Diržai yra skirtingi, esant dideliam sraigtų įtempimui, jie tiesiog paslysta ant skriemulių ir vis tiek dirba toliau. Milžiniškose mašinose, susiduriančiose su didžiuliu pasėlių svoriu, pasirenkame išorinį skriemulio reduktorių, kuris apsaugo nuo net menkiausio diržų slydimo.

Vietoj to, kai grūdų džiovykloje sugenda apatinė kvadratinė reduktorius arba žiedinė krumpliaratis, dažniausiai džiovykla būna pilna, o ją pritvirtinti labai sunku dėl jos padėties ir mechaninių jungčių; daugiau nei tai yra labai brangi procedūra

TODĖL MES TRUKIAME TIEK ILGAI

Šiuolaikinis
Elektrinių džiovintuvų skriemuliai ir diržai
Šiuolaikinių elektrinių džiovintuvų skriemuliai ir diržai
Nors juostos keitimas vyksta taip greitai, kaip tik galite įsivaizduoti, tai leidžia sutaupyti daug išlaidų, išvengti vėlavimų džiovinimo sezono metu ir pailgina džiovyklių tarnavimo laiką iki 35 metų ar net daugiau.

Štai kodėl prieš tiek metų savo džiovykloms pasirinkome skriemulius. Tačiau net ir šiais laikais tai išlieka aukščiausios klasės sistema, ir mes didžiuojamės, kad esame vienintelis gamintojas, galintis ją naudoti tiek elektrinėse, tiek GTV serijinėse grūdų džiovyklose.

Daugiau informacijos apie Pedrotti mobilias džiovyklas galite rasti paspaudę čia: Grūdų džiovyklos.

Skriemulys su varikliu ir prijungtu grazu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *