Pedrotti džiovyklų ilgaamžiškumas

INTEGRALIAI KARŠTAI CINKUOTI RĖMAI IR VAMZDŽIAI

Priklausomai nuo džiovyklių serijos, standartiškai arba kaip papildomai teikiame pilną karštą cinkavimą tiek važiuoklėms, tiek rėmams.

Šis karštai cinkuotas rėmas yra priedas prie visų kitų komponentų, kuriuos jau standartiškai tiekiame karštuoju cinkavimu (vamzdis ir pakrovimo varžto baseinas, vidurinio vertikalaus sraigto vamzdžiai ir kt.).
Visas cinkavimo procesas atliekamas visiškai panardinant rėmą į išlydyto cinko vonią, kurios temperatūra yra maždaug 840 °F (449 °C), todėl visam naudotam plienui suteikiama 1 mm storio.
Cinkavimas apsaugo plieną, veikdamas kaip barjeras tarp plieno ir atmosferos, todėl jūsų mašina apsaugoma ir pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis.

Šis Pedrotti džiovintuvo rėmas yra visiškai cinkuotas, o ne tik surinktas iš kelių cinkuotų dalių. Tai reiškia tikrą kokybę ir trukmę laiku.

Sraigtams naudojame anglinio plieno C430 (S275J10 EN 10025-2:2004) vamzdžius, kurių storis yra 4 mm prieš pilnai cinkuojant. Visiškai galvanizuojant suteikiame papildomą 1 mm storį ir dėl to ilgesnį tarnavimo laiką.

Cinkuoti rėmai

U PROFILIŲ RĖMŲ STIPRUMAS

U formos profilis

Visi mūsų rėmai yra suprojektuoti ir suformuoti taip, kad visiems mūsų džiovyklių modeliams būtų užtikrintas maksimalus stiprumas.
Gaminamas iš U tipo kalandruoto plieno, iš tikrųjų sutinka su ilgiausią įmanomą plieno rėmų naudojimo trukmę

u profilis

HARDOKSU SUSTIPRINTI GRĄŽAI

hardoksu sustiprintas grazas ir schema su pažymėtomis konkrečiomis vietomis

Užuot didinus centrinių sraigtų storį, o tai padidintų ir reikalingą variklio galią bei elektros sąnaudas, verčiau naudoti daugiau kietųjų ir tauriųjų metalų. Pedrotti džiovintuvai turi centrinius sraigtus su trimis skirtingais sektoriais:

Hardox plieno segmentas, storis 8 mm, 425 min. / 475 maks. HBW (Brinelio kietumas).
Standartinis anglinio plieno spiralinės kojos storis yra 12 mm, o spiralinio kraigo storis – 6 mm.
Vieną apsisukimą aplink sraigtą suvirinkite ant kraigo.

Daugiau informacijos apie Pedrotti mobilias džiovyklas galite rasti paspaudę čia: Grūdų džiovyklos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *