Privatumo politika

Kas mes esame

Servudas.lt – svetainė, kurią valdo Gintaras Gaižius

Kontaktiniai duomenys:

Telefonas – +370 607 81635

Adresas – Čeponiškių g. 10, Šėtos mstl.

 

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Kai lankotės svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų žiniatinklio naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų įrenginyje įdiegtus slapukus. Be to, jums naršant svetainėje, mes renkame informaciją apie atskirus tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokios svetainės ar paieškos terminai nukreipė jus į svetainę, ir informaciją apie tai, kaip jūs sąveikaujate su svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją mes vadiname „informacija apie įrenginį“.

Mes renkame informaciją apie įrenginį naudodami šias technologijas:

 

„Slapukai“ yra duomenų failai, dedami į jūsų įrenginį ar kompiuterį ir dažnai apima anoniminį unikalų identifikatorių. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip išjungti slapukus, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.
„Žurnalo failai“ stebi svetainėje vykstančius veiksmus ir renka duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, persiuntimo / išėjimo puslapius ir datos / laiko antspaudus.
„Žiniatinklio švyturiai“, „žymos“ ir „pikseliai“ yra elektroniniai failai, naudojami informacijai apie jūsų naršymą svetainėje įrašyti.

Kaip mes naudojame jūsų asmens informaciją?

Bendravimui su jumis;
Tikrinti mūsų užsakymus dėl galimos rizikos ar sukčiavimo
Laikydamiesi nuostatų, kurias bendrinote su mumis, pateikite informaciją ar reklamą, susijusią su mūsų produktais ar paslaugomis.
Renkamą informaciją apie įrenginį naudojame tam, kad galėtume patikrinti galimą riziką ir sukčiavimą (ypač jūsų IP adresą) ir apskritai tobulinti bei optimizuoti mūsų svetainę (pavyzdžiui, generuodami analizę apie tai, kaip mūsų klientai naršo. įvertinti mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

Asmeninės informacijos dalinimasis

Mes dalijamės jūsų asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, kad padėtų mums naudoti jūsų asmeninę informaciją, kaip aprašyta aukščiau. Pavyzdžiui, naudojame internetinę parduotuvę „WordPress“ – daugiau apie tai, kaip „WordPress“ naudoja jūsų asmeninę informaciją, galite sužinoti čia: https://wordpress.org/about/privacy/. Mes taip pat naudojame „Google Analytics“, kad galėtume suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi svetaine. Daugiau apie tai, kaip „Google“ naudoja jūsų asmeninę informaciją, galite sužinoti čia: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/. Taip pat galite atsisakyti „Google Analytics“ čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Galiausiai mes taip pat galime dalytis jūsų asmenine informacija, kad laikytumėmes galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų, atsakytume į teismo šaukimą, kratos orderį ar kitą teisėtą prašymą pateikti informaciją ar kitaip apsaugotume savo teises.

Elgesio reklama

Kaip aprašyta aukščiau, mes naudojame jūsų asmeninę informaciją norėdami pateikti jums tikslines reklamas ar rinkodaros komunikacijas, kurios, mūsų manymu, gali jus dominti. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip veikia tikslinė reklama, galite apsilankyti „Network Advertising Initiative“ („NAI“) edukaciniame puslapyje http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Galite atsisakyti tikslinės reklamos:

FACEBOOK – https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
GOOGLE – https://www.google.com/settings/ads/anonymous
BING – https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads


Be to, galite atsisakyti kai kurių šių paslaugų apsilankę „Digital Advertising Alliance“ atsisakymo portale adresu http://optout.aboutads.info/.

Nesekite

Atminkite, kad mes nekeičiame savo svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai matome jūsų naršyklės signalą „Nesekti“.

Jūsų teisės

Jei esate Europos gyventojas, turite teisę susipažinti su mūsų turima asmenine informacija apie jus ir paprašyti, kad jūsų asmeninė informacija būtų pataisyta, atnaujinta ar ištrinta.

Be to, jei esate Europos gyventojas, atkreipiame dėmesį, kad mes tvarkome jūsų informaciją siekdami įvykdyti su jumis galimas sutartis (pavyzdžiui, jei užsakote svetainėje) arba kitaip siekti aukščiau išvardytų teisėtų mūsų verslo interesų. Be to, atkreipkite dėmesį, kad jūsų informacija bus perduota už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir JAV.

Duomenų saugojimas

Kai pateiksite užsakymą per Svetainę, mes išsaugosime jūsų užsakymo informaciją savo įrašams, nebent jūs paprašysite mūsų ištrinti šią informaciją.

Pokyčiai

Mes galime laikas nuo laiko atnaujinti šią privatumo politiką, kad atspindėtume mūsų praktikos pokyčius arba dėl kitų veiklos, teisinių ar reguliavimo priežasčių.